פרטים של נהג שפגע וברח - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • צור

נשלח ע"יצור 21:58, 21 ביוני 2014

לעו"ד שלום רוכב אופנוע פגע באוטו שלי וברח מבלי למסור פרטים.פניתי והיגשתי תלונה למשטרה (רח, סלמה,ת"א),עם מספר האופנוע שרשמתי,אך השוטר שם מסרב לתת לי את פרטי בעל האופנוע,ואף הצהיר שלא ימסרו לי את פרטי בעל הרכב לעולם אלא "דרך בית משפט". האם הוא נוהג כשורה ? איך,ןלאיזה בית משפט עלי לפנות ? בתודה

השב
  • 09:25, 23 ביוני 2014

שלום רב,
    אני לא משפטנית ולא מכירה את החוק. רק רציתי לשתף שגם לי היה מקרה כזה עם רכב שפגע בי וברח. אני לא ביקשתי את הכתובת שלו לא עלה בדעתי רק שיטפלו בתלונה שלי כמו שצריך אבל הם סגרו את התיעק מיד באותו היום בו הגשתי את התלונה ורק לאחר מכתבים שלי עם רשימת תפוצה הם בודקים מדוע התיק נסגר כבר 8 חודשים???... אני לא חושבת שאתה צריך את פרטי הנהג יש לזה חלילה השלכות מישהו אחר יכול לפנות לנהג וברגעי כעס לפעמים אנשים עושים טעויות לכן אני חושבת שהשמטרה היא שצריכה לטפל בעניין אבל לטפל ולא לזנוח

בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.