מקרה מהבוקר 23.7 - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • הילי

נשלח ע"יהילי 10:06, 23 ביולי 2014

שלום רב היום בבוקר בשעה 07:52 בבוקר נסעתי בכביש מספר 75 בצומת אלונים לכיוון מגדל העמק עמדתי ברמזור שהתחלף לירוק בתחילת הנסיעה שמתי לב כי הרכב שמולי נתקע ואף אותת עם בליקרים מיד אותתי שמאלה ראיתי שעברו שני רכבים ושזיהיתי כי ניתן השתלבתי בנתיב השמאלי בכדי להמשיך לנסיעתי לעבודה במקרה ראיתי רכב לבן מתקרב לעברי במהירות גבוהה תוך כדי צפצוף בלתי פוסק לעברי המשכתי בנסיעה הרכב נסע אחריי ונפגשנו ברמזור של רמת ישי רכב פרטי חשוב לציין הוא צפצף לי שוב פתחתי חלון וצעק לעברי משטרה תעצרי בצד אמרתי לו שאעצור מיד אחרי הרמזור עצרתי את רכבי שמתי בליקרים פתחתי חלון יוצא אליי השוטר שלא הסכים להזדהות ושואל אותי בכעס רב אם אני יודעת מה עשיתי אמרתי לו שאני יודעת מה עשיתי שהרכב מולי היה תקוע ולכן אותתי ועברתי נתיב הוא התחיל לצעוק עליי ולומר לי את יודעת מה עשית ???? על זה תקבלי דוח ואני דואג שלא תנהגי יותר תני לי רישיון נתתי רישיון ישר כמובן חשוב לי לציין כי אני נהגת ללא עברות ונוהגת לפי חוקי התנועה הוא הלך לרכבו עם הרישיון שלי אני ניתקתי חגורה ויצאתי אליו עמדתי לידו בזמן שצילם את רישיון הנהיגה שלו הוא עדיין מלמל שאני נוהגת בפראות וכי ידאג שאקבל שלילה שאלתי אותו היכן הדוח ? הוא טען שאקבלו בדואר האם עליי להגיש תלונה מונעת ? לסביר את שקרה בכדי שלא אקבל עוד חודש חודשיים דוח על דברים שלא ביצעתי ? האם אני יכולה לקבל דוח בדואר ללא ידיה בגין מה? אודה לעזרתכם

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

13:25, 29 ביולי 2014

הילי שלום רב,
    ראשית, לשוטר קיימת סמכות לרשום את פרטיך ולדאוג כי ישלח אליך דוח בדואר, אך היה עליו להסביר לך מהי סיבת העיכוב ובגין איזו עבירה.
    עם זאת, אמליץ לך להמתין לדו"ח ולעקוב אחר דואר רשום ולא לפנות בשלב זה משום שייתכן שמדובר בעבירה מינורית ופנייתך תעלה אירועים שכלל לא צוינו בדוח.
    כמו כן, אמליץ לך להעלות על הכתב את השתלשלות העניינים, תוך ציון תאריך האירוע, ומחדלי השוטר (עקיפתו הפראית תוך סיכון המשך נהיגתך בבטחה וכיו"ב), ע"מ שאם יוגש נגדך דו"ח, יהיה בידך מסמך אותנטי המפרט את אירועי המקרה.
    אשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה נוספת.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.