שאלה דחופה!!!!!!! - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • אלון

נשלח ע"יאלון 08:52, 25 בספטמבר 2014

שלום רב, בעוד 5 ימים יש לי משפט עקב חציית רמזור באור אדום, שצולם במצלמה, כאשר במהלך החצייה באדום הרמזור התחלף לירוק, כלומר הקדמתי בכמה שניות, הוצאתי תדפיס נקודות שם רשום שיש לי 4 נקודות בשנתיים האחרונות, אך לפני זה רשומה שורה שמציינת שעברתי קורס נהיגה נכונה ורשומים רק מספרי דוחות משטרה, מה זה אומר? האם יש לי רק 4 נקודות? מה עם הנקודות שהיו לי שבגינם עברתי את הקורס? ואיך יודעים כמה נקודות נחשבות נוכחיות יש לי? אני ממש מפחד מהמשפט, מה יכול להיות העונש? וכיצד אני יכול שאני 5 ימים לפני המשפט לדחות אותו. כי אני במצב כספי לא טוב וחייב יצוג של עורך דין, ודחיית המשפט תיתן לי אפשרות להתארגן כספית לעורך דין. תודה רבה על התשובה

השב
  • 09:21, 25 בספטמבר 2014

תגובה
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

10:03, 25 בספטמבר 2014

שלום אלון,
    לעניין תדפיס הניקוד - במקרים רבים הוא אינו מדויק כלל ואינו משקף את מצב הניקוד האמיתי של הנהג.
    יש לדעת לקרוא אותו נכון ולחשב לבד את מצב הניקוד הנוכחי, במיוחד במקרים כמו שלך הדורשים היערכות נכונה לקראת משפט.
    אתה מוזמן לפנות אלי ואסייע לך בעניין זה ללא עלות.
    עקרונית, על מנת שנקודות קודמות ימחקו, עליך להשלים את כל אמצעי התיקון שהוטלו עליך, כגון קורס נהיגה נכונה, וכן להשלים 'תקופת צבירה' – כלומר תקופה בה לא נרשמות נגדך כל נקודות חדשות. תקופת הצבירה יכולה להיות בת שנתיים או ארבע שנים, תלוי במצב הניקוד שלך.
    לעניין דחיית המשפט – באפשרותך להופיע למשפט ולבקש ארכה לשם הצטיידות בעו"ד.
    ישנם שופטים שלא אוהבים את הבקשה, שכן היה באפשרותך לעשות זאת קודם, ולכן יתכן שתקבל ארכה קצרה למדי.
    אפשרות שניה, ואולי עדיפה - לאתר עו"ד מתאים עוד לפני הדיון, והוא כבר ידע איך להמשיך.
    לפני הכל - בדוק לעומק את מצב הניקוד, יתכן שתוכל להסתדר ללא עו"ד ולחסוך לעצמך את העלות.
    לעניין ההתיישנות - יש לבדוק מתי קיבלת לראשונה הודעה על ביצוע העבירה. יתכן מאד שנשלחה אליך הודעה אשר מסיבה כלשהי לא הגיע אליך, ובמקרים רבים האחריות עליך.
    שנה טובה

תגובה
  • 10:58, 25 בספטמבר 2014

תודה רבה לך על תשובתך המהירה הנרחבת ועל נכונותך לעזור, כיצד ומתי ניתן ליצור עימך קשר? המשפט באמצע שבוע הבא.
    שנה טובה

תגובה
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

20:06, 25 בספטמבר 2014

ביום א' זה יהיה בסדר. יש זמן.
    חג שמח.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.