דו"ח על נסיעה אסורה בשוליים - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • שרון פלדמן

נשלח ע"ישרון פלדמן 22:55, 18 במאי 2015

נסעתי לפני כחודש בכביש 1 תל אביב י-ם היה פקק תנועה והייתי בדרכי למבשרת דרך מחלף בית זית כ25 מטר מלפני הפניה הפורמלית . קיצרתי ונסעתי דרך השולים על מנת לקצר לפניה ימינה במחלף. שוטרים היו מאחורי האיצו לעצור אותי במקום שאינו בטיחותי ולאחר חילופי דברים והתקדמותי למקום שבו אוכל לעמוד. התפרשה התנהגותי עלי ידי השוטרים כהתחמקות . ונאלצתי להתעמת עימם מילולית אך כאשר נדרשתי לתת את פרטי ורשיון הרכב לקבלת דו"ח נתתי להם . והם בנוסף לדו"ח החליטו להביאני לבית משפט וכתבו שנהגתי בקלות ראש וטענו שסרבתי לציות . אני חוששת לרשיוני כי 4 חודשים לפני הייתי בבית משפט על אירוע אחר שבו בנוסף לדו"ח הואשמתי באי ציות לשוטרים והתנהגות לא הולמת. ורשיוני נשלל לחודש . וקיבלתי קנס על דסך 1000 ש"ח בנוסף לקנס המקורי. (ששולם)אני מוחה על כך שסרבתי לציית כי התנצלתי והם התעקשו על כך שההזמנה לבית משפט תתקיים . מה עלי לעשות ואיך למזער נזקים.

השב
  • 08:14, 20 במאי 2015

הדבר הראשון שהתובע/ת יוציא זה הגיליון התעבורתי שלך וכמו שאמרת אתה הורשעת באותה עבירה לכן אם הרישיון שלך חשוב לך תבקש לצלם מהתביעות את הנסיבות שרשם השוטר בהזמנה לדין (בעותק שלך אין העתק ) ותשקיע ותיגש להתייעץ עם עורך דין מתחום התעבורה כי כל הנתונים שתיארת נגדך.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.