דוח מהירות תאגיד - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • עדי

נשלח ע"יעדי 19:41, 5 ביולי 2015

היי יש לי רכב חברה והגיע דוח תאגיד על עבירת מהירות: נהיגה בדרך עירונית המסמומנת בתמרור 426 במהירות של 80קמ"ש העולה על מהירות של 60קמ"ש הרשומה בתמרור, בניגוד לתקנה 54(א) לתקנות התעבורה. סמל הסעיף 6541, נקודות: 0. מגלישה במספר אתרים הבנתי שנהיגה בדרך עירונית עד 20קמ"ש מעל זה 250ש"ח + 0 נקודות, מה שתואם את הדוח שהוא על סכום של 1000ש"ח (250*4 בגין תאגיד) ו0בלי נקודות כפי שמצויין בדוח בסעיף "נקודות" שמשמאל ל"סמל הסעיף" השאלה שלי היא כזו: בצילום עצמו יש פרטי המידע שמוטבעים על התמונה, ובהם מצויין מהירות של 85קמ"ש ולא 80קמ"ש. האם אוטומטי מורדים 5קמ"ש ? החשש לי שזו מלכודת וברגע שאבוא ואצהיר שאני הנהג ואבקש להמיר הדוח על שמי המשטרה תשנה את המהירות ל 25 קמ"ש מעל המותר, מה שגורר סכום 750ש"ח ויותר קריטי - שמונה נקודות להבדיל מהאפס שיש עכשיו. האם החשש לי מוצדק או שנסחפתי? תודה

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

ען"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

13:43, 6 ביולי 2015

עדי שלום,
    ישנה הפחתה של 5 קמ"ש, לכן נשלחה ברירת קנס ברף הנמוך.
    לאור האמור, חששך אינו מוצדק, ואכן נסחפת - לא "במלכודת" עסקינן.
    בהצלחה.

תגובה
  • 19:58, 6 ביולי 2015

תודה

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.