תקציב ועד מקומי - פורום מושבים וקיבוצים

שאלה חדשה
  • אליהו

    נשלח ע"יאליהו 16:11, 20 במאי 2012

    קראתי בפרוטורול של מועצה אזורית "מהשנה (2009)והלאה נדרשים היישובים לצרף מסמך נלווה לתקציבים ובו מפורטים הסטיות שבין התקציב לביצוע וההפרשים משנה קודמת".שאלתי פקידים שונים היכן נמצאת ההוראה הזו,אבל לצערי לא הצלחתי לקבל תשובה.אולי את יודעת היכן נמצאת ההוראה הזו? תודה אליהו

    השב
  • 15:18, 23 במאי 2012

    אליהו שלום,
    סעיף 134(א) לצו המועצות המקומיות (מועצות אזוריות) תשי"ח-1958 קובע כי "לשם מילוי תפקידו לפי צו זה יכין ועד מקומי, בהתאם להוראות השר, תקציב של הכנסה והוצאה לשנת הכספים ויגישו למועצה לאישור".
    ההוראה המפורטת בשאלתך מקורה ב"הנחיות להגשת מסגרת תקציב הרשות המקומית" שמוציא משרד הפנים. כך, בנספח א' להנחיות הנ"ל לשנת 2012 נקבע בין השאר כי: "על הרשות להסביר בצורה מפורטת ובכל סעיף בנפרד, את השינויים בין תקציב 2012 לבין הביצוע בשנת 2011, מעודכן למחירי 2012".

    תגובה

מטרת הפורום הינה לתת לכם, הגולשים, מידע כללי ומענה ראשוני לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים וקיבוצים.
הפורום יתמקד בנושאים הבאים: מכירת/רכישת נחלות, ירושת המשק החקלאי, בן ממשיך, קליטה ובניה בקיבוצים, במושבים ובישובים קהילתיים, הרחבות בישובים, עסקים במגזר החקלאי, מתקנים סולאריים, שיוך דירות בקיבוצים, פנסיה בקיבוצים, גירושין בין חברי אגודה שיתופית וכיו"ב.
הנכם מוזמנים להציג את פנייתכם בכל עניין בתחום הנ"ל ואשמח לתת מענה מהיר ומדויק ככל שניתן.
יובהר כי המידע הניתן במסגרת הפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם, ובכל מקרה, יש לפנות לייעוץ משפטי פרטני. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.