ועדת קבלה בקיבוץ - פורום מושבים וקיבוצים

שאלה חדשה
  • שרית

נשלח ע"ישרית 14:53, 6 במאי 2015

שלום , שאלתי היא בנושא ועדת קבלה להרחבה בקיבוץ . לא עברתי ועדת קבלה של הקיבוץ בו אני גרה יש לציין שאני רק שוכרת דירה בקיבוץ וחשבונו לבנות בהרחבה . ורציתי לדעת אם אני יכולה לבקש פרטים לגבי קריטריונים שלא עמדתי בהם . האם ועדות קבלה חוקיות ??? האם יש משהו שאני יכולה לעשות מבחינת החוק כדי לשנות את ההחלטה . תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין רגב אלקיים

עו"ד רגב אלקיים,מנהל הפורום

10:30, 12 במאי 2015

שרית שלום

עלייך לעיין בתקנון הקיבוץ (אם לא יתנו לך - את יכולה לקבלו מרשם האגודות)
    בתקנון מוסדרת האפשרות והפרוצדורה לערער/לערור על החלטת ועדת הקבלה.

בברכה,

תגובה

מטרת הפורום הינה לתת לכם, הגולשים, מידע כללי ומענה ראשוני לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים וקיבוצים.
הפורום יתמקד בנושאים הבאים: מכירת/רכישת נחלות, ירושת המשק החקלאי, בן ממשיך, קליטה ובניה בקיבוצים, במושבים ובישובים קהילתיים, הרחבות בישובים, עסקים במגזר החקלאי, מתקנים סולאריים, שיוך דירות בקיבוצים, פנסיה בקיבוצים, גירושין בין חברי אגודה שיתופית וכיו"ב.
הנכם מוזמנים להציג את פנייתכם בכל עניין בתחום הנ"ל ואשמח לתת מענה מהיר ומדויק ככל שניתן.
יובהר כי המידע הניתן במסגרת הפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם, ובכל מקרה, יש לפנות לייעוץ משפטי פרטני. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.