ילד מציק לבן שלי - פורום עבריינות נוער

שאלה חדשה
  • יעל

נשלח ע"ייעל 10:37, 2 במאי 2012

בבי"ס של הבן שלי יש ילד יותר גדול ממנו שכל הזמן מציק לו, הוא צוחק עליו ומשפיל אותו, הוא הוריד לו את המכנסיים לפני כמה ילדים והבן שלי ממש סובל מזה. כמובן שפניתי למורה של הבן שלי ולמורה של הילד הבעייתי ולמנהלת אבל אני לא רואה שום שינוי או טיפול בנושא. דיברתי עם אבא של הילד והוא רק הגן על הבן שלו ואמר שזה בטח הבן שלי שגרם למצב הזה. אני חסרת אונים. הילד המתעלל הוא בכיתה י"א. מה עוד אני יכולה לעשות אני מתוסכלת מאוד

השב
  • 10:50, 2 במאי 2012

שלום לך, יעל.
    נא פרסמי כאן פרטים מזהים לגבי בילד המציק, כל פרט שניתן וידוע לך, גם אם הפרט נראה לך לא חיוני. שם פרטי ומשפחה, מקום מגורים משוער/ידוע,איזה בית ספר, מיקום בית הספר ועוד ועוד.
    פשוט, ללא שום חשש, נא לספק הפרטים הנ"ל.
    שינוי בדרך !!!
    יום טוב.

תגובה
  • 13:01, 2 במאי 2012

שלום רב לדעתי יש צורך לערב את מחלק הנוער של המשטרה הם מומחים בנושא והם יודעים כיצד לטפל בנושא

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום עוסק ביעוץ לבני נוער אשר הסתבכו בפלילים, עבירות סמים ואלכוהול, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות רכב ותחבורה, עבירות בחבורה ובתהליכים של ניהול תיק בבית משפט לנוער, חקירה משטרתית, טיפול בהתמכרויות, שיקום ונושאים נוספים.