מקרקעין - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • משה

נשלח ע"ימשה 14:08, 26 באפריל 2012

אני יורש עפ"י צוואה של הבן שלי. לבן שלי היה מגרש שרשום על שמו ועל שם אשתו במינהל. בצוואה הוריש לי הבן שלי את המגרש. הגשתי בקשה למתן צו קיום צוואה ואשתו הגישה התנגדות. האם עד להכרעה אני צריך לבקש צו מבימ"ש שתירשם הערת אזהרה בענין המגרש במינהל? או שאולי מימלא אשתו לא תוכל לעשות כלום במגרש כל עוד היא לא מציגה צו ירושה ואז אין לי מה לדאוג עד לשלב בו ינתן צו קיום צוואה?אם לדעתך עליי להגיש בקשה מתאימה לבימ"ש- מה עליי בדיוק לבקש?

השב
  • 19:21, 28 באפריל 2012

שלום רב. אני מציע לך להתייעץ עם עוה"ד המטפל בך בבקשה לקיום הצוואה ובהתנגדות. בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.