בנייה על הגג למרות התנגדות שכנים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • ליאת

נשלח ע"יליאת 09:44, 24 ביוני 2012

שלום רב,אני גרה בחולון בקומה רביעית מתוך 4 קומות ומעוניינת לבנות חדר על הגג.יש לי 6 חתימות (כולל אותי) מתוך 12 דיירים.למעשה זה התחיל מדייר אחד שהשפיע על 5 אחרים ואפילו היו לי 7 חתימותכשאחד שהושפע ממנו - ביקש לבטל.הסיבות היחידות ששמעתי היו כגון: יהיה רעש בזמן הבניה, או אחד מהם איחללי שיהיה לי כסף לעבור דירה...צרות-עין - נטו!איך אני יכולה להתקדם? הרי ההתנגדות צריכה להיות תכנונית בלבד, לא? מה גםשהוועדה בעיריית חולון לא מוכנה לדון בבקשה כי יש פחות מ-75% חתימות.האם בזבזתי כסף לשווא בהכנת גרמושקה והעסקת מהנדס ואדריכלית? האם באמתקנאה של שאר הדיירים יכולה לטרפד לי את הבנייה? לפי התב"ע יש אפשרותלהוסיף חדר על הגג...האם אפשר לשלוח להם מכתבים שינמקו ואת הנימוקים להעביר לוועדה או לפנותבאמצעות עו"ד למפקחת?אני קצת אובדת עצות, אשמח להכוונה.בכבוד רב,ליאת

השב
  • 10:39, 25 ביוני 2012

שלום רב. בעקרון יש צורך לרוב הנדרש בחוק. מוצע לך להעזר בעו"ד מתחום התכנון והבניה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.