בנושא דירה ישנה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ורד

  נשלח ע"יורד 10:49, 13 בנובמבר 2012

  קרוב משפחה רכש בשנות ה50 דירה מהאחים גולדשיין חברה לשיכון ופיתוח בע"מ. בחוזה ובטאבו מצויין שגודל הדירה 36.5. בחוזה הם מתחייבים לשתי מרפסות עם מעקה ברזל יש גם מכתב מהקבלן - שאת המרפסות ישלימו אחרי "גמר הבנין" היום הדירה 40 מ וכוללת מרפסת מטבח של 4 מ, 1 חדר ומרפסת גדולה של כ10מ(שנמדדה ב36.5 ) בשרטוט בעירייה משנות ה50 המרפסות של הדירה מופיעות כגינה משותפת מה עושים היום במקרה כזה? האם אפשר לתבוע את הקבלן משנות ה50? שהתחייב למשהו אחד בחוזה והגיש משהו אחר לעירייה? האם צריך לתבוע את העו"ד ז"ל שניהל את הרכישה מטעם קרוב המשפחה? האם זו חריגת בניה?

  השב
 • 18:54, 13 בנובמבר 2012

  שלום רב. יש לראות את המסמכים ולהבין את המקרה על מנת שניתן ליתן תשובה ראויה. למותר לציין שהתקופה שחלפה עלולה לפעול לרעתכם. מוצע לפנות לעו"ד שייסיע לכם בבחינת המסמכים שבידכם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.