המחיר המקורי לדירה שהתקבלה בירושה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • צור

    נשלח ע"יצור 18:04, 24 בינואר 2013

    קיבלתי דירה בירושה ואני רוצה לתבוע בגינה פחת. מה ה"מחיר המקורי" שעליו ידרש פחת ? האם זה שווי הנכס ביום ההורשה (סעיף 88 לפקודת מס הכנסה) ? בתודה צור

    השב
  • 18:47, 4 בפברואר 2013

    שלום רב. נא לפנות לפורום מסים

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.