המשך ברכישת דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • כוכבה

נשלח ע"יכוכבה 13:26, 1 ביולי 2013

המשך "בעיה רכישת דירה".. לא ציינתי כי העו"ד הראה נחמדות ושאפשר לסמוך עליו ואמר לא כדאי לי לקחת עו"ד חיצוני כי חבל על הכסף,אני אעשה לך ולאחותי את אותה העבודה בלי כסף על החוזה ולבסוף לקח ממני וגם שילמתי לו טיסות ומסעדה והבאתי לו גם אלף ש"ח ויש לציין שהוא יצג את כל הדיירים של הפרוייקט עם כל ליקוי הבניה. והוא ידע בדיוק שהם לא ישלחו מישהו לתקן,אלא רק ישלחו כסף-פיצוי כספי שאותו הוא לקח לעצמו ולאחותו. בחוזה כתוב שאם יתקנו,התיקון יהיה בחינם ואם יתנו כסף אז הכסף ילך אליהם,אבל הוא אמר לי לא להתייחס לסעיף הזה,כי הוא העו"ד של הפרוייקט שמטפל בליקוי הבניה.מה עלי לעשות בבקשה?

השב
  • 17:31, 1 ביולי 2013

שוב שלום. לא ברור לי מדבריך מה בדיוק נאמר לך על ידי עוה"ד ומה המשמעות של המשפט לא להתייחס לסעיף הרשום בחוזה. ככל שלטענתך קיימת התחייבות מצדו של עוה"ד כי את תקבלי תשלום ומאחר ואותו עוה"ד ייצג גם אותך בהסכם מוצע כי תפני אל עוה"ד הנ"ל. לאחר שאמרנו זאת עליך לשקול בחיוב קבלת ייצוג משפטי שינחה אותך בהמשך דרכיך ופעולותיך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.