העברה ללא תמורה - פורום מקרקעין

• מיכל נשלח ע"ימיכל 13:05, 14 ביולי 2013

שם תוכן הודעה: הוריי העבירו לי ללא תמורה נכס ההעברה בוצעה ושילמתי את כל המיסים. ההעברה ללא תמורה בוצעה בתנאים מסוימים שנקבעו בחוזה בנינו ההורים מבקשים לבטל את החוזה עכשיו ולהעביר את הזכויות חזרה אליהם לי אין התנגדות אבל אני רוצה לקבל את המיסים ששילמתי בחזרה האם אוכל לקבל את המיסים בחזרה מרשויות המס? תודה על העזרה מיכל

השב
  • מאיר ברטלר עו"ד

15:50, 14 ביולי 2013

שלום רב. ככל שהמדובר בביטול עסקה בהתאם לחוק ורשויות המיסוי יקבלו את הביטול, אמורה להתבצע השבה של המסים בהתאם. לאחר שאמרנו זאת, תמיד קיים חשש שרשויות המס יראו בביטול כעסקת מכר חוזר ולכן רצוי להעזר בעורך דין בהליך. בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.