פולש .........לחניה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ברוך

  נשלח ע"יברוך 21:07, 26 באוגוסט 2013

  יש לי חנות, שאליה מוצמדת חניה רשומה בטאבו. את החנות אני משכיר כבר יותר מ-15 שנים. הואיל והשוכרים לא היו זקוקים לחניה,היא לא נוצלה ע"י השוכרים. אני התקנתי שרשרת עם מנעול, ומידי פעם נאלצתי לפנות מישהוא שחנה ללא רשות. לפני כ-10 שנים, פלש אחד השכנים והפך את החניה שלי למחסן שלו. דרישותי מהפולש לפנות את החניה שלי תוך הצגת מסמכי הרישום בטאבו על שמי, נתקלו בהתחמקות רצופה ובטענות שונות, שכל החניות שייכות לפולש. האם יש אפשרות לשמור עלי שלא להיפגע לאחר טיפול משפטי נגד הפולש?

  השב
 • 13:59, 23 בספטמבר 2013

  שלום רב.
  באפשרותך לנהל הליך משפטי כנגד הפולש על מנת להשיב את השטח לידך. ככל שאתה חושש מפגיעה עומדת לרשותך הזכות לפנות למשטרת ישראל.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.