הסגת גבול - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • יזראלה

נשלח ע"ייזראלה 23:50, 1 בספטמבר 2013

אנו גרים בתים דו משפחתיים בצפון ולכל דו יש חדר זבל משל. השכנה בהמשך הרחוב החליטה שחדר הזבל שלי שייך לה (קרוב לה לחניה)ושמה מנעול לה ולדו שלי כך שלי אין אפשרות לזרוק שם זבל מה גם שהפח שייך לי וגם המד מים של צנור המים י שבחדר זבל וצא מהבית שלי אל חדר הזבל. פניתי לעיריה להנדסה כדי לקבל את החלוקה של חדרי הזבל ושיוכם לבתים אך אין להם. מה עלי לעשות למי לפנות חברת הבניה טוענת שהנירת לאחר 10 שנים עוברת לעיריה ואין לי אשור בכתב להוכיח שהרכוש שייך לי למרות שמבחינת זכרוני וההגיון החדר שייך לאותו דו. וגם לפי צנורות הבית שלי. למי יש את האשורים על חלוקת חדרי הזבל. מה עלי לעשות בנתיים פקוח עירוני לא עזר לי כיוון שהם רוצים אשור בכתב האם המשטרה היא הכתובת או האגודה לתרבות הדיור.

השב
  • 13:55, 23 בספטמבר 2013

שלום רב. ככל שהבתים נרשמו כבתים משותפים בטאבו ניתן להוציא נסח, תקנון ותשריט ולראות את ההצמדות בהתאם. באם לא רשום בית משותף, רצוי לפנות לעוה"ד שייצג אותך ברכישה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.