סכסוך בסיום חוזה שכירות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • גליה סקר

נשלח ע"יגליה סקר 20:53, 7 בספטמבר 2013

שלום, עד לא מזמן גרנו בבית פרטי בשכירות , גרנו שם במשך חמש שנים. הבית היה במצב לא מי יודע מה, והמצב כרגע הוא שבעלי הדירה דורשים מאיתנו לשלם להם 2600 שקל על תיקונים שהיו תקולים עוד לפני שנכנסו לדירה, בנוסף התקנו בדירה מזגן על חשבוננו ועדיין לא הלכנו לפרק אותו. השאלות שלי: 1.האם זה בסדר שביטלתי את הצ'ק בטחון שנתתי להם? 2. האם זו השגת גבול להיכנס לקחת את המזגן ששיך לי (אם אני מודיעה להם מראש)? 3. איך בית המשפט מתייחס לדברים כאלו, זו הרי מילה שלהם נגד מילה שלי? 4. האם ניתן לזמן לבית משפט עד כנגד רצונו?

השב
  • 13:53, 23 בספטמבר 2013

שלום רב. יש לפעול בהתאם להוראות ההסכם. ככל שיש מחלוקת בנוגע לאחריות שלכם בנזק ובהעדר קביעה אחרת בהסכם יש להביא מחלוקת זו לדיון משפטי בבית המשפט. במהלך הדיון ניתן לזמן עדים גם שלא בהסכמתם.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.