מרזב במרפסת שמש - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • בועז

    נשלח ע"יבועז 18:26, 14 באוקטובר 2013

    האם מרזב שעובר לאורך מרפסות שמש בבניין הם באחריות וועד הבית או באחריות בעל הדירה לגבי חלק המרזב שעובר בדירה שלו?

    השב
  • 03:22, 17 באוקטובר 2013

    בועז שלום, אם מדובר בבית חדש, אתה יכול לנסות לפנות לקבלן. ייתכן ומדובר בבעיה תכנונית ובמקרה זה,יש לפנות לסעיף 3 לחוק המקרקעין, תשכ"ט-1969, הזכות לתבוע תיקונים, בשל פגיעה ברכוש המשותף" - לרבות פגיעה בחזותו החיצונית התקינה והאחידה כפי שהייתה בעת גמר הבניה (סעיף 2 לחוק).

    תגובה
  • 05:38, 17 באוקטובר 2013

    ואם מדובר בבית ישן האחריות על התיקון היא שלי או של וועד בבית?

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.