שלום שכירות חלקית - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • סיגל

נשלח ע"יסיגל 12:42, 13 בנובמבר 2013

בתאריך: 30.09.13 הסתיים חוזה השכירות שלי לדירה ששכרתי במשך 8 שנים בעלת הדירה הודיע לי כמה ימים לפני כן , שהבת שלה רוצה לבוא לגור את הדירה ולכן היא לא מאריכה חוזה. היא נותנת לי הארכה עד לסוף השנה 31.12.13, על מנת למצוא דיור חלופי. בתחילת נובמבר הודעתי לה שמצאתי דירה ואעבור אליה בתאריך: 22.11.13 וכמובן שאשלם את החלק היחסי בשכירות, חשמל, ארנונה, מים וכו'. היא טוענת שאני חייבת לשלם חודש שכירות מלא, ולא חלק יחסי למרות שאני עוזבת 8 ימים לפני סיום החודש מי צודק?

השב
  • 16:58, 20 בנובמבר 2013

סיגל שלום, המחלוקת בניכם אמורה להיות רשומה במסמך המצורף לחוזה השכירות, המסדיר את המשך השכיר ותנאי התשלום. לא ניתן להכריע אלא במידה והדברים סודרו ונרשמו. עדיף להגיע להבנות בניכם לפני שהדברים יגיעו להכרעת בית משפט שידון ויקבע בסוגיה. הנוהג הוא, אם כי זה לא מחייב במקרה שלך, לשלם את הימים הנוספים בהם השוכר ממשיך לשכור את המושכר, מעבר לזמן תקופת תום חוזה השכירות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.