משא ומתן - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • כהן אורנה

נשלח ע"יכהן אורנה 15:01, 27 בפברואר 2014

בבעלותי מגרש גדול המיועד לבניה רוויה ואני מתכנן למכור אותו לקבלנים. קיבלתי הצעה מקבלן, הסכמנו על התמורה וקבעתי פגישה לדון במתווה העסקה. במקביל אני ממשיך לקבל פניות נוספות ויש גם שנראות לי כדאיות יותר. האם לדעתך ניתן להפגש עם כמה במקביל לדון במתווה או שעלי תחילה לבחור במי אני מעונין ? האם עלי לבטל בשלב ז את הפגישה אם אינני בטוח לגבי זהות הקונה הטוב מבחינתי?

השב
  • 15:06, 27 בפברואר 2014

בהתאם לפסיקה יש לנהל משא ומתן בתם לב. כל עוד שלא חתמת עם אף אחד מותר לך לנהל משא ומתן וגם משא ומתן במקביל ומומלץ שתבהיר בפגישה שאתה בוחן את האפשרויות מול קבלנים שונים. המקרים הבעייתיים הינם באותם מקרים שאתה מנהל משא ומתן לחתימה ואז עשויים להיות תחומים אפורים. אך ניהול משא ומתן עם גופים שונים ועשיית SHOPPING אינה כשלעצמה דבר פסול.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.