איחור במסירת דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • אנה

נשלח ע"יאנה 22:51, 20 ביולי 2014

שלום, הקבלן איחר במסירת דירה ב202 ימים. ידוע לי שמותר לו לאחר ב60 יום ומעבר לכך הוא חייב לשלם לנו דמי שכירות. היום הקבלן אמר לי שעקב כח עליון, סגרים בשטחים וגשמים הוא לא ישלם לי על עוד 60 יום. כלומר במקום 142 רק 82. ביקשתי ממנו להציג עובדות על סמך הם קבעו כי מותר להם לאחר בעוד 60 יום, הם הציעו לי לחפש בגוגל (!) 1. איפה באמת אני יכולה למצוא מידע רלוונטי 2. האם קבלן חייב להציג לי על סמך מה הוא חישב את הימים? 3 . האם ה60 הימי איחור שעל פי חוק כבר אמורים לכלול את כל הסיבות שנרשמו. (לדוגמא סהכ 70 ימי איחור בגלל סיבות שבחוק, האם זה אמור להיות 60+70 או 70 יום בלבד) תודה על העזרה אנה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

08:33, 21 ביולי 2014

קראי את הסכם הרכישה עליו חתמת בעיון. ההסכם - ולא גוגל - הוא הקובע ביחסייך עם הקבלן. אם הקבלן טוען לעיכובים המותרים לו מכוח ההסכם, עליו לתמוך את טיעוניו.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.