דירה שניתנה במתנה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • לילי

נשלח ע"ילילי 03:01, 22 באוגוסט 2014

אימי נתנה לי דירה במתנה , הדירה רשומה על שמי ואני לא מקבלת את השכיקות אלא אמא שלי , אחי מטפל בעניין הדירה באופן בילעדי , חלילה שהיא לא תוכל לנהל את עניננה על פי דין , האם מבחינה משפטית אני יכולה לדרוש את ניהול הדירה במקום אחי ? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

07:58, 22 באוגוסט 2014

בהיותך בעלת הדירה בודאי שאת זכאית לנהל אותה. הואיל והזכרת שאת הדירה קיבלת במתנה, הרי שאם המתנה היתה מותנית בתנאים, אלו ממשיכים לחול. עו'ד יגאל מירון

תגובה
  • 15:53, 22 באוגוסט 2014

כפי שאמרתי הדירה ניתנה לי במתנה אך יש סעיף שאומר שאימי ממשיכה לקבל את השכירות כל עוד היא חיה , אחי מטפל בענייני הדירה { לקבל שכר דירה , לבדוק שהדירה בסדרא וכו , היות ואני רשומה בדירה אני מעוניינת לנהל אותה במקום אחי , האם הדבר אפשרי
    תודה

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

07:47, 24 באוגוסט 2014

תשובתי נשארת בעינה: בהיותך בעלת הדירה בודאי שאת זכאית לנהל אותה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.