צו הריסה למבנה קטן - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • אריאל

נשלח ע"יאריאל 13:24, 1 בספטמבר 2014

לפני כשנתיים הגעתי להסדר טיעון לפיו יהרסו לי את המבנה אלא אם אוציא תבע למבנה. יש לי מבנה בתוך חצר ביתי של כ28 מ"ר ומתגוררים שם זוג הנכים שניהם ב100% ואני המטפל והאחראי עליהם וזאת ללא תמורה כלל משפחתי אימצה את הזוג האומלל . הגיעו שוטרים לביתי ואמרו שעלי להרוס את המבנה אחרת הם יבואו להורסו . אני נואש ולא יודע מה עלי לעשות האם ניתן בדרך כלשהי לדחות ולעקב את ההריסה . אולי לבקש היתר על המבנה? או כל דבר אחר . האנשים יגיעו למוסד סגור אם יהרסו את המבנה . מה עצתך? דחוף לי מאוד תודה.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

08:51, 2 בספטמבר 2014

לפי ההסדר היה עליך לפעול לקבלת היתר/שינוי תב"ע. לא פעלת בהתאם לכך. אתה יכול גם עכשיו לבקש ארכה לביצוע ההריסה, בה תסביר א. את נסיבות שמנעו ממך לפעול עד כה, ב. את המצב האישי המיוחד של מי שגר במבנה, ג. את פעולותיך לקבלת היתר כדין. ויפה שעה אחת קודם. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.