משך ההליך אל מול הרשויות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • דוד

נשלח ע"ידוד 09:13, 16 בנובמבר 2014

שלום ובוקר טוב ראשית אני מודה לך על התשובה המהירה בנושא ורציתי לדעת כמה זמן ההליך נמשך מול הרשויות עלמנת למסור את הבית בזמן? כמו כן אני מקבל את תשובתך על כך שאני אשלם על הטאבו אך בכל זאת רציתי לדעת קראתי במקומות אתמול שכאשר אדם רוכש בית הוא יכול להביא שמאי או בדק בית מטעמו שיבדוק את עניין הטאבו ודבר זה לא נעשה עכשיו שמאי המשכנתא העיר את עיננו בנושא שלא ידענו עליו האם לא מן הצדק שנשתתף ביחד בתשלום? אני לא שואל מחמדנות אלא מבחינת הצדק

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

15:30, 16 בנובמבר 2014

פירטתי את המסמכים הנדרשים. בעקרון, עניין של ימים ממועד הגשת המסמכים כולם. לעניין חלוקת ההוצאה - אכן היה על הקונים לבדוק אבל מצד שני המוכרים הם אלו שהתחייבו על כשירות זכותם בדירה והצהירו שהמכירה אפשרית. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.