דירה. שעברה בירושה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • איתי

    נשלח ע"יאיתי 21:22, 16 בנובמבר 2014

    אני ואחי ירשנו דירה מאמי ז״ל בנתיים הסכמתי שביתו של אחי תגור בדירה האם עפ״י סעיף 8 לחוק המקרקעין עלי לעשות עם אחי הסכם בכתב אן שבכך זה מדבר רק על קניית דירה?

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

    עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

    15:43, 17 בנובמבר 2014

    סעיף 8 הנ"ל אינו מכוון לרשות מוגבלת לעשות שימוש בדירה ע"י בן משפחה. הוא מכוון לעסקה במקרקעין. יגאל מירון, עו"ד

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.