רכישת קרקע ללא פרצלציה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • עמנואל

נשלח ע"יעמנואל 13:14, 7 בינואר 2015

אני כעת במ''ומ לרכישת חלק מקרקע ללא פרצלציה, המגרש הוא שטח גדול ואני קונה חלק ממנו, חלק מבעלי הקרקע מעוניינים לבנות או למכור ליזם (זה אני במקרה הזה) וחלק לא מעוניינים למכור כלל אלא להמשיך לגור , חל מבעלי הקרקע מעוניינים בקומבינציה וחלק רוצים כסף, אני רוצה להגיע עם הסרבנים לפירוק, האם יש לי סיכוי להגיע לפירוק איתם , כמה אחוזים מבעלי הקרקע צריכים להיות איתי כדי לדרוש פירוק, כמה זמן לוקח תהליך כזה, והאם יתכן שבפירוק אני יפסיד את העיסקה לטובת יזם אחר

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

09:01, 8 בינואר 2015

את פירוק השיתוף אתה יכול לאכוף על השותפים האחרים גם כשאתה לבד וגם אם חלקך במקרקעין הוא זעיר. ההליך הוא הליך משפטי ותלוי במשתנים רבים. לא ניתן להעריך את משכו. דרכי הפירוק הן שונות ואחת מהן היא מכירת הזכויות לצד שלישי. כאמור- זו רק אפשרות אחת מיני כמה. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.