תיקון שגיעה זכויות ברישום בטאבו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • ד

נשלח ע"יד 13:46, 17 בינואר 2015

אני ואחי קיבלנו מהוריי קרקע ללא תמורה שווה בשווה. העו"ד שטיפל רשם בטעות את אחוזי הקרקע לא שווה בשווה. צריך לתקן. אני רוצה לפנות לעו"ד אחר על מנת שיתקן את הטעות. האם יש חשיבות לכך שהעו"ד שטעה הוא ורק הוא בעצמו צריך להסביר ממנה נבעה הטעות ? אני מעדיף עו"ד אחר שיתקן זאת.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

11:38, 19 בינואר 2015

עוה"ד שעשה את השגיאה הוא גם האיש הזול לתיקון השגיאה. טעויות קורות והן לא בהכרח מעידות שעוה"ד אינו כשיר לביצוע תפקידו. אני ממליץ לאפשר לו לתקן את הטעות על חשבונו ובלבד שייעשה בטווח זמן סביר. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
  • 10:41, 20 בינואר 2015

הבעיה שהוא רוצה תשלום נוסף.על כן שאלתי האם יש חשיבות לכך שהעו"ד שטעה הוא ורק הוא בעצמו צריך להסביר ממנה נבעה הטעות ?

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

11:22, 20 בינואר 2015

עוה"ד ששגה יכול להסביר את טעותו יותר בקלות מאדם זר שמשקיף על הפעולות. אין לי כמובן יכולת לקבוע אם מדובר בטעות 'לגיטימית' או שמדובר בעניין רשלני... יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.