חוזה שכירות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • דינה

נשלח ע"ידינה 08:23, 13 בפברואר 2015

אני שוכרת דירה ישנה ששופצה לפני שנכנסתי לגור בה. בדירה יש נזילות רבות עד כדי הצפות בכל גשם. בעלי הדירה מביאים מישהו לתקן בכל פעם שאני מבקשת, יותר נכון מבקשים ממני להתקשר אליו, והוא לא ממש מצליח לתקן את זה. לפני כחודשים ביקשתי לעזוב לפני תום החוזה. כמובן שההתניה שלהם היא שאמצא מחליף . בינתיים עדיין ממשיכות הנזילות והם מתחמקים מלתת לי העתק של החוזה שחתמנו (כבר מעל לשנה ..) . מה אני יכולה לעשות בנוגע לנזילות ומהי חובתם לגביי העתק חוזה? גם את החשבונות המקוריים של הדירה אני לא מקבלת הם רק שולחים סכומים לתשלום..

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

18:21, 15 בפברואר 2015

נוסח ההסכם ללא ספק רלוונטי. בכל מקרה עלייך לבקש מבעלי הבית לתקן את הטעון תיקון. ככל שהם מתמהמהים או לא מבצעים, עלייך להצהיר על כוונתך להפסיק את השכירות אם לא יתקנו. רק לאחר כלות כל הקיצים ומיצוי נסיונות תוכלי להודיע על ביטול ההסכם ועזיבת הנכס. ודאי כי מצב הדירה מתועד וכן כי פניותייך אל בעלי הדירה מתועדות. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.