• אנדרי

נשלח ע"יאנדרי 21:26, 1 במרץ 2015

שכרתי דירה בקומה עליונה מתיווך בזמן הגשמיםהתקרה התחילה לנזול תרתי משמע וכך התגלו סדקים רציניים בתקרה ובקירות וגם נשרף לי מחשב עקב נזילות מה תיקרה (יש תמונות). כלפני שבוע כתבתי מכתב עם תמונות והסברתי את המצב למנהל התיווך הם הודיעו לי שיתקנו את התקרה ומרגע זה הם מסננים אותי. לפני שבוע לגשמים הגיעה שיפוצניק ממתווך ואמר לי שהוא מכיר את הבית הזה לפני עקב התקרה והסדקים שהוא תיקן פעם שעברה. שאלה 1.האם אני יכול לבקש כסף על שרפת מחשב אישי? שאלה 2.מה אני יכול לעשות עם זה מה שמסננים אותי? מה אני יכול לעושת עוד? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

05:56, 2 במרץ 2015

הסכמי שכירות הם חוזים לא מאוזנים שפועלים לטובת בעל הבית המשכיר באופן גורף. על מנת לענות על שאלותייך יש לקרוא היטב את הוראות חוזה השכירות. עקרונית - אל תוותר מראש על הנזק שנגרם למחשב. בעניין סינון שיחות - פנה אליהם בכתב (דואר רשום או פקס שיש אסמכתה על משלוח שלו). יגאל מירון, עו"ד

תגובה
  • 19:35, 2 במרץ 2015

האם אני יכול להגיד שמתווך חסך ממני מידע קריטי על הסדקים בתקרה שהוא היה מודע לדברים אלו? כמה זמן אני צריך לתת להם כדי שהם יבואו ויתחילו לתקן את הבית?
    תודה

תגובה

09:05, 3 במרץ 2015

ביצוע תיקונים נמדד תמיד במידת אי הנוחות הנגרמת בגלל שלא מתוקן. קיץ שונה מחורף וכו'. חשוב מאד לתעד את המצב ואת הפניות אל בעל הבית. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
  • 17:36, 3 במרץ 2015

האם אני יכול לעשות משהו כשאמרתי שנשרף לי מחשב בגלל נזילת מים מתקרה קבלתי תשובה ממתווך שהם לא אשמים בזה שאני בחרתי לשים מחשב במקום שהוא היה וגם הם לא אשמים שנזל שם מים?
    אני יכול לעשות משהו בנדון? תודה

תגובה

10:50, 4 במרץ 2015

בדוק בחוזה השכירות מה כתוב בעניין נזקים ובעניין ביטוח. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
  • 18:13, 4 במרץ 2015

לא רשום כלום. מה אפשר לעשות

תגובה
  • 22:00, 7 במרץ 2015

שלום
    הם אטמו את הגג עם גבס.האם אני יכול להגיד להם שזה לא מתאים ואני רוצה שישימו זפת על הגג?
    בקשר שריפת מחשב עקב נזילה קבלתי תשובה ממתווך ואמרו לי שהם לא אשמים שאני שמתי מחשב באותו מקום איפה שהיה נזילה ועוד אמרו לי שהם לא אשמים התחיל נזילה דווקה באותו מקום איפה שמחשב היה. מה אני יכול לעשות בקשר למחשב?
    תודה

תגובה

08:50, 8 במרץ 2015

הפורום אינו המקום לטפל בבעיה הפרטנית שלך ולא בא במקום עיצה משפטית ממוקדת אלא לתת כיוון ראשוני ואגב כך להעשיר את עולמם של הפונים והקוראים. למרות הטענות, יש אחריות של בעל בית לנזק שנגרם כתוצאה מפגם בתשתית. לשם כך יש ביטוחים ובהיעדרם יצא הכסף מכיסו. אם לאחר הנזילה בחרת להציב את המחשב שלך במקום הרטוב - אזי אתה אחראי והפעולה שלך מנתקת את אחריות בעל הבית. נדמה לי שזה לא מה שקרה... יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.