דירה במתנה שניתנה לי מאימי - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • לילי

נשלח ע"ילילי 23:08, 20 באפריל 2015

שלום לכם לפני מספר חודשים אימי נתנה לי במתנה דירה ף כמובן שהכל נעשה אצל עורך דין ,ב של כך שהביניין היה מעוקל הרישום בטאבו מתעכב , שאני שואלת את העורך דין מדוע הרישום מתעכב הרבה זמן הוא עונה שהסרו כמה עיקולים אך אחד הפקידים שמטפל בזה לא נימצא והעורך דין אינו יודע מתי כל העניין יגמר , בשל סיכסוך עם אחיי אני מפחדת שהדירה תילקח ממני האם יש בסיס לכך ? כיצד אני יכולה לבצע את הבידקה לבד מדוע הרישום מתעכב

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

08:06, 22 באפריל 2015

הואיל ועסקת המתנה מעוגנת במסמכים איני מבין כיצד יכולים אחייך לקחת את הדירה. הסיבה לעיכוב יכולה להיגזר ממגוון סיבות. הסבר מפורט של עוה"ד המטפל הוא הדבר הנכון ביותר. ןדאי שנרשמת הערת אזהרה על עסקת המתנה ובכך תחזקי את מעמדך. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.