רישום בית משותף בטאבו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • אבי

נשלח ע"יאבי 10:46, 11 במאי 2015

שלום רב אני גר בבניין בן 30 שנה בערך. רכשתי דירה לפני 10 שנים ללא רישום בטאבו בשל פשיטת רגל של הקבלן המבצע. הדירה הספסיפית שלי בבניין רשומה על שם בעל הקרקע ולא הקבלן המבצע ואני בהערת אזהרה כמובן. אני מנסה למכור את הדירה ללא הצלחה בשל מצב הטאבו. רציתי לדעת אם יש עילה לתביעה? כמובן לא ניתן לתבוע את הקבלן אבל האם אפשר לתבוע את בעל הקרקע שממנו נרכשה הדירה על ידי המוכרים שלי.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

20:35, 11 במאי 2015

אם אתה מחפש עילה חוזית או נזיקית לתביעה - אין לי מספיק מידע בעניינך. אם כוונתך היא להביא לרישום הבית - יתכן שניתן לתבוע פירוק השיתוף בדרך של רישום הבית המשותף. פרקטית - נסה לגייס את שכנייך ולפעול ביחד עימם במשותף, לסיום הרישום. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.