אישור תשלום מס שבח מקרקעין - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • עידן

נשלח ע"יעידן 09:00, 4 ביוני 2015

בוקר טוב, לפני כמה שנים העברנו בעזרת עו"ד ותוך תשלום מס שבח מקרקעין את בעלות המגרשים שהייתה על שם סבי ז"ל לי ולאחי. הדבר קרה לפני הרבה שנים, אני כן זוכר ששילמנו כל אחד תשלום בסך כ 3500 ש"ח בערך, והבנו שהמגרש יעברו על שמינו בטאבו. או לפחות תרשם הערה בנושא. מסתבר ששילמנו. אבל לא הבאנו לעו"ד את כל הקבלות וכעת הוא חייב אותם על מנת לבצע את הפעולה. איני זוכר למי שילמנו, כמה בדיוק ואיפה יתכן בדואר? אשמח לקבל כל עזרה בנוגע לאיך אני מצליח לשחזר אפילו צילום של הקבלה או אישור תשלום, זה חייב להיות רשום איפשהו אני מאמין. מרגיש לי נורא לשלם שוב את הסכומים. המון המון תודה ! עידן

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

09:13, 4 ביוני 2015

תשלום שבוצע לרשויות המס מתועד אצלן. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.