שיפוץ בית משותף - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • שי

נשלח ע"ישי 16:36, 2 ביולי 2015

שלום לפני כחודש פניתי לפורום וענית לי.אני אזכיר את השאלה אחות שלי לא רוצה לשלם את חלקה בשיפוץ הבית המשותף. אני שילמתי את חלקי. הדירה בבעלית חצי חצי נשארה בירושה הועד הגיש תביעה נגדה וגם נגדי. תשובתך היתה שבית הדין יחייב בסיכו גדול אותי. כרגע מתברר לי שאחותי הגישה תביעה נגד הועד בטענה שוועד הבית עושה שיפור הבית ולא שיפוץ ועוד טענות שלא קיבלה חומר שכביכול ביקשה מהועד ולא קיבלה.לפי דעתי כל הבית כבר שופץ ועבודה נגמרה. שני המשפטים , של הועד נגדי נו ושל אחותי נגד הועד יתקיימו באותו תאריך.שאלה, האם המצב הנוכחי שם אותי אוטומטית מחוץ לתמונה או אני בכל זאת צפוי לשלם את חלקה? בברכה, שי

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

08:03, 7 ביולי 2015

ככל שהאחות מציגה את עמדתה כעמדת שניכם יכולות להיות לכך משמעויות. אינך מחוץ לתמונה או בתוכה באופן אוטומטי. אני ממליץ להיות פעילים בשני התיקים. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
  • 20:47, 7 ביולי 2015

תודה רבה
    בברכה,שי

תגובה
  • 20:48, 7 ביולי 2015

תודה רבה

בברכה,שי

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.