• רועי

    נשלח ע"ירועי 12:08, 20 ביולי 2015

    שלום רב רכשתי דירה למגורים (דירתי היחידה)מקבלן באוגוסט 2011 בגלל עיקובים בבניה הדירה נמסרה לי רק היום 07/2015 . אני מעונין למכור את הדירה ולקנות במקום אחר, האם אני פטור ממס שבח? תודה

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

    יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

    18:54, 20 ביולי 2015

    אם אתה מתייחסת לפטור לפי סעיף 49ב(2) הרי שנרשם שם: הדירה הנמכרת היא דירתו היחידה של המוכר והמוכר הוא בעל הזכות בה במשך 18 חודשים לפחות מיום שהיתה לדירת מגורים. לפיכך השאלה היא מתי הפכה הדירה לדירת מגורים. יגאל מירון, עו"ד

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.