העלאת שכר דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • עוזי

נשלח ע"יעוזי 10:35, 11 בספטמבר 2015

היי ניסיתי למצוא כמה מידע לגבי העלאת שכר דירה באינטרנט אבל הדברים דיי מעורפלים בשבילי. השכרתי דירה בדצמבר 2013 עם חוזה לשנה ע"ס 3000 ש"ח + שנת אופציה עם אותם תנאים עכשיו כשעברו השנתיים, בעל הבית טוען שהוא רוצה להעלות לי את שכר הדירה ויתרה מזאת הוא טוען שבדק מול מתווכים והוא צריך לדרוש ממני 4000 אבל בגלל ש"אני שוכר כל כך נוח" הוא לא ידרוש ממני 4000 בכמה הוא יכול להעלות לי את שכר הדירה? והאם זה שהוא לא ביצע כלום (שיפוץ, תיקון ושום שינוי) מונע ממנו להעלות לי את שכר הדירה? בנוסף אני ארצה לדרוש ממנו דברים שחסרים בבית כגון מזגן (שאי אפשר לחיות בלי מזגן בקיץ וכו'..) תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

14:59, 16 בספטמבר 2015

השכירות תסתיים בתום תקופת האופציה ומנקודה זו אינכם חייבים דבר זה לזה. יש לך זמן לנהל מו"מ כעת ולכלכל את מעשייך בהתאם, לרבות פינוי הדירה במועד והשבת החזקה בה לבעל הבית. אם המו"מ עלה על שרטון - פנה בזמן. זכותו של הבעלים לדרוש כל סכום שנראה לו וזכותך לא לשכור את הדירה. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.