עיכוב במסירת דירה חדשה לשכירות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • גלית

נשלח ע"יגלית 14:24, 21 בספטמבר 2015

שלום, חתמתחי על חוזה שכירות של דירה שנמצאת בסיום בניה. הבעלים עדיין לא קיבל מפתח. עיכוב של 3 שבועות מהזמן לתחילת השכירות ו4 חודשים מאז הזמן המקורי לקבלת מפתח. יש לי מנגנון פיצוי, אבל לא מוגדר בחוזה זמן המתנה שלי לדירה. האם אני קבולה? מה הזמן הסביר לביטול החוזה עקב אי מסירת הדירה? האם ייחשב הפרת הסכם? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

18:44, 21 בספטמבר 2015

המידע שאת מעבירה חסר. ראשית - מה ששולט על ההסדר המיוחד שלך עם המשכיר הוא ההסכם שעליו חתמת. בדקי שם תחילה. עניין סבירות הוא עניין מאד גמיש. האם יש לך פתרון דיור אחר? האם נגרם לך נזק? האם יש נקודת זמן שבה יתרחש שינוי משמעותי באלו? בכל מקרה - רצוי שתתני הודעה מקדימה לבעל הבית המשכיר על כוונתך לממש זכות חוזית או על כוונתך לבטל את ההסכם. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.