רכישת דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • חיים

נשלח ע"יחיים 11:35, 29 באוקטובר 2015

שלום רב! אני מעוניין ברכישת דירה והבנתי שכדאי לי לקחת עורך דין מטעמי רציתי לדעת במה זה יכול לעזור לי ? הבנתי שהחוזים של הקבלנים אחידים וקשה לשנותם האם עו"ד מטעמי יכול לעזור לשנות שם משנו?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

13:21, 29 באוקטובר 2015

חוזה של קבלן הוא אכן אגוז קשה לפיצוח. עוה"ד מטעם הקונה יבדוק את מהות הזכות של הקבלן ויציף בעיות מכמה סוגים: א. הוראות חוזה קשות - כלומר, הוראות אשר מקבעות חוסר איזון בין זכויות הקבלן ולזכויות הרוכש. ב. הוראות חוזה בעייתיות - כלומר, הוראות שאינן דשות אך שבהצטרפותן או בכפיפותן להוראות אחרות יוצרות מצבים בלתי מאוזנים וקשים לרוכש. ג. התייחסות לניסוחים כושלים אשר יכולים להיות מפורשים במספר דרכים - כלומר, מניעה מראש של התנגשויות בין הצדדים. ד. בסופו של משא ומתן - להסביר לרוכש הפוטנציאלי את המשמעות המשפטית של אותן ההוראות שלא ניתנה הסכמה לשנותן. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.