טענות נגד שוכרים על ליקויים בדירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • גל

  נשלח ע"יגל 15:00, 29 באוקטובר 2015

  שלום, לאחרונה סיימנו חוזה שכירות לאחר כשנה ועזבנו את הבית. בעל הבית טוען נגדנו שכתוצאה משימוש לקוי הרסנו לא את המרצפות בכל הקומה התחתונה ושכעת הוא עומד לעבור על כל הליקויים בבית ולחייב אותנו בהתאם. הליקויים השונים היו קיימים טרם שכרנו את הבית כולל המרצפות השחוקות. לא ציינו את כל ליקויי הבית בפניו לפני חתימת החוזה. הוא אינו פועל בתום לב וידוע לנו שכך הוא ניסה לסחוט את כל הדיירים לפנינו. בחוזה מצויין שעלינו לתקן על חשבוננו ולשביעות רצון המשכיר או בא כוחו ומיד עם התגלות הפגם או הליקוי.למעט בלאי סביר.... אשמח לשמוע חוות דעת משפטית.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  18:59, 2 בנובמבר 2015

  ראשית ולעתיד: טוב תעשו אם תתעדו את מצב הדירה בעת כניסתכם אליה ותעלו על הכתב כל פגם ומום. ביחס לטענות בעל הבית: הנטל עליו הוא להוכיח לא רק את המצג הנוכחי אלא גם את המצב התחילי. זהו נטל כבד ולכן אל תחששו. המצב כמובן יותר עדין אם בעל הבית עודו מחזיק בבוחות ובטחונות שלכם ואולם ככל שאתם נאמנים לאמת, אינכם צריכים להכנע לסחטנות. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.