דירה בבעלותי - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • גלית

נשלח ע"יגלית 12:28, 5 בנובמבר 2015

שם תוכן הודעה: בבעלותי דירת חדר. לפני שנים אפשרתי לאחי להשכיר את הדירה ולהנות מדמי השכירות, עקב מצבו הכלכלי הקשה. הדירה בבעלותי בטאבו .נרכשה על ידי לפני שנים .כעת אני רוצה להשכיר את הדירה ולהשתמש בדמי השכירות כדי לשכור לאבינו החולה עובד זר. אחי מסרב וטוען שהדירה שלו והוא משתמש בה כבר שנים ולי אין כל זכות. מספר שהשקיע בה. בזמנו לא נעשה בנינו שום הסכם בכתב , וכעת אין לי מושג מה קורה בדירתי ...הוא עורך את החוזים מבלי לשתף אותי, למרות שאני היא זו שצריכה לעמוד מול הרשויות במקרה של בעייה. האם יש לו עילה לטעון משהו נגדי בכלל, שהרי אני בעלת הדירה כחוק???

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

07:34, 8 בנובמבר 2015

בגין כל טענה שלו, אחיך צריך לעבור את מסוכת ההוכחה. התחילי בביקור בדירה ושיחה עם מי שמתגורר בה. המשיכי בפניה בכתב אל אחיך ובה תדרשי ממנו את דרישותייך. אזהרה: כל מה שתעלי על הכתב הופך להיות בסיס הטענות המשפטיות שלך. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.