האם יש חובה להכניס את בעלי המקצוע לדירתי חרף שהבעיה אינה נובעת מדירתי - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • רון

נשלח ע"ירון 22:42, 15 בדצמבר 2015

בדירה מעליי שופץ חדר האמבטיה והשירותים בצורה לא תקינה. ובגין כך יש אצלי נזילות והתפוררויות בתקרה החושפת את הברזלים ועוד... מי שביצע את השיפוץ שלח אליי בעבר פעמים רבות אנשי ביטוח ואחרים כביכול על מנת לתקן אצלי ואלו עבדו בדירתי אלא ששוב ושוב ושוב הכל חזר. וזאת לא בכדי , מבצע השיפוץ יודע היטב שעל מנת לפתור את הבעיות שגרם בדירתי יש לבצע קודם תיקון יסודי בדירתו קרי בחדר האמבטיה שלו . (ידוע שעד שחדר האמבטיה שלו אסלה אמבטיה וכו.. לא יפורקו ויורכבו מחדש באופן תקין) הבעיות אצלי לא יפתרו . וכל תיקון לכאורה שיבוצע אצלי משמעותו תיקון קוסמטי בלבד!!! מבצע השיפוץ יודע זאת היטב אלא שהוא נמנע בכוונה מלתקן אצלו מה שצריך מאחר והתיקון הנדרש לפתירת הבעיה אינו מכוסה ע"י הביטוח שלו. נמאס לי ואיני מוכן לאפשר לאנשים מטעמו לבוא אליי לדירה ולעבוד לי על הראש שוב ושוב לשווא על כל ההשלכות לכך על חיי, אלא שאני רוצה להיות בטוח שבמצב המתואר לעיל החוק לצידי, קרי אני רוצה לוודא שזכותי שלא לאפשר לו לבצע אצלי עבודות "קוסמטיקה", ושזכותי לעמוד על כך שכל עוד הוא אינו מבצע תיקון אמיתי אצלו, אני לא מאפשר לבצע את התיקונים לכאורה בדירתי. תודה על ההתייחסות והעזרה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

10:10, 16 בדצמבר 2015

זכותך שהליקוי יתוקן וראוי להתנות את כניסת בעלי המקצוע בהצהרה של בעל הדירה העליונה שבוצעו התיקונים הנדרשים בדירתו. נראה שהעניין ייפתר כאשר תתבע אותו לדין... יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.