נזקי מים עקב שיפוצים של השכן מעל .. - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • גבי

נשלח ע"יגבי 11:39, 21 באפריל 2016

שאלה למנהלי הפורום השכן שלי בדירה מעל מבצע שיפוצים מאסיביים כבר למעלה 3 חודשים . מעבר לגיהנום והלכלוך שאנחנו עוברים , החדר של 2 ילדינו הוצף מספר פעמים ( בכל פעם שירד גשם ) והם הוצאו מהחדר למשך תקופה זאת . מעבר להזדהות ולהבטחה שזה לא יחזור על עצמו ( כנראה עד לחורף הבא ) הם הבטיחו לתקן את הנזקים ( החלפת רצפת פרקט ותיקון התקרה ) רצית לדעת , האם כדאי לערב את הביטוח שלי ? האם אני יכול לתבוע אותם על הנוחיות שלי שנהרסה . 2 ילדים שישנים במיטת ההורים ואני הבעל שישן על מזרון בסלון ... מדובר בחודשים שהמצב הבלתי נסבל הזה מעיק עלינו ... ועוד שאלה .. אישתי זרקה המון ספרין וצעצועים שניזוקו מהנזילות .. האם אוכל לתבוע עליהם גם אם נזרקו לאשפה ואין לי אותם כעת ? אשמח לקבל את חוות דעתכם . תודה גבי

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

17:57, 21 באפריל 2016

ככל שניתן להוכיח את הנזק ואת הקשר הסיבתי בין פעולות השכן לקרות הנזק, ניתן גם לתבוע. גם חוסר הנוחות הוא עילה לתבוע ואולם אין מפתח או תעריף לראשי נזק אלו. ככל שתפעיל את הביטוח, תמצא שלא כל הנזקים מכוסים ובאשר לאלו שהביטוח מכיר בהם - אתה תישא בהשתתפות העצמית. בברכת חג שמח, יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.