הוכחת מגורים בעיר למרות שלא שיניתי את הסטטוס - פורום מקרקעין

• עוז נשלח ע"יעוז 18:40, 2 במאי 2016

אני ובת הזוג שלי חיים ביחד בבית דגן וראינו שאנו זכאים להשתתף בהגרלה למחיר למשתכן ובת הזוג שלי גרה כבר 3 וחצי שנים בבית דגן ומשכירה שם דירה אולם היא לא עדכנה את הסטטוס הזה במשרד הפנים ובמשרדי הישוב האם אפשר להוכיח שהיא גרה שם על מנת לקבל זכאות להיות מוגדר כבן המקום על ידי הוכחת מגורים כגון חוזי השכירות שלה ואישורים מקופת חולים וחשבונות קניות בעיר המגורים באופן קבוע ועוד הרבה מסמכים המעידים על המגורים במקום וגם הצהרות ממשכירת הדירה ושכנים וכדומה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

12:31, 10 במאי 2016

רמת ההוכחה יכולה להשתנות. גם הסכם השכירות הוא סוג של הוכחה. תצהירי צדדים שלישיים גם כן טובים לעניין. האם זה יספק את הרשות? לא אוכל לקבוע. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.