שכירות - הצגת דירה לשוכרים פוטנציאליים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • מקס

נשלח ע"ימקס 12:13, 21 ביוני 2016

שלום, אני גר בשכירות וצריך לפנות את הדירה עוד חודש וחצי. בעל דירה כבר מכר את הדירה והתחייב לבעל דירה חדש שהוא יכול להביא אנשים להראות את הדירה תוך כדי שאני גר שם. האם אני מחויב להכניס אנשים במצב כזה ? בחוזה רשום שאני צריך לתת לו אופציה להביא אנשים למשכירים פוטנציאלים הבאים, אבל לא מדובר על זה שמשכירים יהיו של בעל דירה אחר. תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

09:30, 23 ביוני 2016

אף אם הפשט אינו חלק מהתחייבויותייך, הרי שמניעת הצגת הדירה היא קיום ההסכם על-ידייך, שלא בתום לב. הדבר אינו ראוי ולא מומלץ. מאידך, אתה בהחלט זכאי לצמצם את הביקורים לזמנים מסויימים (2-3 פעמים בשבוע בשעות מוגדרות). יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.