פתיחת חברה בע"מ בישראל על ידי אזרח זר - פורום ליווי משפטי לשותפויות, חברות ועסקים

שאלה חדשה
  • שלמה ישי

נשלח ע"ישלמה ישי 16:24, 27 בנובמבר 2012

שלום אני מעוניין להקים חברה בע"מ במדינת ישראל. מאחר שאני לא מעוניין להיות בהגדרה עצמאי על פי הרשויות במדינת ישראל ומאחר שלפי החוקים במדינת ישראל אז עצמאי הוא נטול זכויות לדמי אבטלה לכן אני מנוע מלהקים חברה בע"מ בישראל. ייתר על כן , כידוע ניתן לבצע הרמת מסך כלפי בעלי החברה (לפי שגאונות השופט שיהיה בדיון). מצאתי אזרח זר בחו"ל שאין מניעה שהוא יקים את החברה במדינת ישראל. אותו אזרח זר הוא חסר אזרחות ואינו תושב מדינת ישראל. אני מעוניין שאותו אזרח זר יקים את החברה ויהיה 100% בעלים של אותה חברה. אני , שאני אזרח מדינת ישראל , לא יהיה בעל מניות ולא יהיה רשום כדירקטור ברשם החברות. אני יהיה 100% שכיר בחברה. האם על פי החוקים של מדינת ישראל מדובר על דבר חוקי ?

השב
  • 16:30, 27 בנובמבר 2012

באם אתה מכריז על אי חוקיות. יש לציין גם סעיף בספר החוקים של מדינת ישראל אשר מכריז על השיטה כלא חוקית. כלומר תשובה בסגנון "לא חוקי" לא שווה והיא חסרת בסיס. יש לבסס את התשובה בהוכחות.

תגובה
  • מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

גיא הרשקוביץ, עו"ד,מנהל הפורום

11:29, 2 בדצמבר 2012

שלום רב,

אתה מוזמן לעיין בחוק החברות.

שם תמצא תשובה לשאלתך.

בהצלחה,

גיא הרשקוביץ, עו"ד

תגובה
  • 01:27, 3 בדצמבר 2012

עשיתי חיפוש בחוק החברות. אין התחייסות לאזרח זר בחוק. ולא מדובר פה על מקרה של חברה זרה. מדובר פה על מקרה של חברה ישראלית שתאגדה בישראל.

תגובה
מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

מנהל הפורום: גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

בוגר המכללה למינהל – מקים ושותף במשרד. המשרד עוסק בתחום הרחב של המשפט המסחרי לרבות בליווי ויעוץ רכי
למידע נוסף

053-9374036 חיוג
הודעה

הפורום מבקש לתת מענה לעסקים בתחילת דרכם - חברה, שותפות או עוסק מורשה.
מהם הסכמי שותפות, הסכמי מייסדים, כיצד להמנע מסיבוכים עם בנקים, עם ספקים, סכסוכים בין השותפים בעסק ועוד.