ניתוח כתב יד של גרוש לעתיד - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
  • זהבה

נשלח ע"יזהבה 12:16, 30 במאי 2012

אני נמצאת בתהליך גירושים לא קלים ואני חווה הרבה הצקות והטרדות מצד הגרוש לעתיד שלי. הוא שולח לי הודעות ומיילים וגם השאיר לי מכתב מאוד פוגע. המכתב כתוב בכתב היד שלו ורציתי לדעת אם אני אקח את המכתב לבדיקה גרפולוגית אם הניתוח של הכתב יד שלו והממצאים שיעלו מהניתוח על האופי שלו יוכל לעזור לי כדי להשיג משמורת מלאה על הילדים שלי ושלו תהיה גישה מינימלית אל הילדים?

השב
  • 16:07, 30 במאי 2012

זהבה שלום רב,

צר לי על הליך הגירושים הקשה שאת עוברת והייתי שמחה לעזור לך, אך כללי האתיקה של חברי האגודה הגרפולוגית (בכללם אני)מחייבים אותנו להימנע מחוות דעת גרפולוגית על אדם, ללא ידיעתו, אלא אם מתקבלת החלטת בימ"ש בנידון.
    נוכח נסיבות מסוג אלה, וכדי להימנע מ"הפתעות" בעתיד, תמיד מומלץ לעשות אבחון גרפולוגי של שני בני הזוג לפני הנישואין (בהסכמתכם, כמובן).
    מאידך, ניתן להשתמש במכתב שקיבלת בדרכים אחרות לגיטמיות, כמו- עובדת סוציאלית, או הצגתו לביהמ"ש, כהוכחה לטיעוניך.
    מקווה שמסכת יסוריך תסתיים במהירה.

בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:סיון זמיר

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.