הסעות לטיפולים - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • י

נשלח ע"יי 09:25, 23 בדצמבר 2015

שלום אני נכה צהל עם 30% נכות לצמיתות על הרגל, רציתי לדעת אם אני זכאי להסעות לטיפולים כי אני לא יכול לנסוע בתחבורה ציבורית יש לי גם אישור מרופאה ממרפאת כאב שכתבה לי את זה

השב
  • 09:30, 23 בדצמבר 2015

שלום אני נכה צהל עם 30% לצמיתות על הרגל(שבר בקרסול+CRPS). רציתי לדעת אם אני זכאי להסעות לטיפולים אני לא יכול לנסוע בתחבורה ציבורית יש לי גם אישור על זה מרופאה ממרפאת כאב.

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

10:49, 23 בדצמבר 2015

בנכות בשעור 30% לצמיתות על רגל אתה זכאי לרכב רפואי ואמור להשתמש ברכב זה לצורך ההגעה לטיפולים. מומלץ כי תממש את הזכאות לרכב.

תגובה
  • 20:02, 24 בדצמבר 2015

ואם המרב"ד שללו ואמרו לי להגיע בעוד שנה לבדיקה חוזרת מה אז? אני זכאי להסעות? אם אני לא אממש את הזכאות לרכב יקרה משהו? הגשתי תקנה 9 והייתי בועדה רפואית והם ביקשו ממני לעשות עוד כמה בדיקות ולשלוח להם את התוצאות עשיתי את זה ואתמול התקשרו אליי ואמרו לי שהם קיבלו את הבדיקות שעשיתי ושבוע הבא יש ועדה והם דנים על זה והיא אמרה לי שאני לא חייב להיות נוכח שם זה נכון? או עדיף שאני יהיה נוכח שם?

תגובה
  • 20:36, 29 בדצמבר 2015

הועדה היא מחר אני אשמח לקבל תשובה כי זה די דחוף תודה

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

22:04, 29 בדצמבר 2015

לגבי ההסעות - בדוק בתלןוש שלך. אם אתה מקבל תוספת ניידות זה אמור לכסות את ההסעות
    לגבי הועדה - ועדה מסכמת מתכנסת כדי לעיין בתוצאות הבדיקות שעשית. אתה לא חייב להתייצב. אם אין לך משהו להעיר לגבי תוצאות הבדיקות אז אין צורך שתגיע.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.