בדיקה לפני הגשת תביעת הכרה במשרד הביטחון - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • דניאל

נשלח ע"ידניאל 17:19, 24 בפברואר 2016

היי ראשית רציתי לבדוק סיכוי לפני הגשת תביע . אני נכה ששרת במערכת הביטחון כ14 שנים . לפני כ3 שנים היה לי ארוע קשה באותה שנה חליתי בסוכרת ואחריה היו סיבוכים קשים מאוד . אציין שמאז אני לא ישן ומקבל גם טיפול נפשי קבוע אך כל זאת במדורג. האם זו מחלת מקצוע ? מה סיכויי כאן ?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

18:27, 24 בפברואר 2016

דניאל שלום
    לא כתבת האם מדובר בסכרת סוג 1 או סוג 2
    כדי להעריך סיכויים צריך להתעמק בפרטי התיק, גם מבחינה רפואית וגם מבחינת העובדות.
    כעקרון, ככל שהארוע קשה יותר, וככל שהמחלה פרצה בסמיכות זמנים אליו, כך הסיכוי להצליח בתביעה עולה

תגובה
  • 17:23, 3 במרץ 2016

תגובה
  • 15:20, 26 במרץ 2016

סוכרת סוג 1 לאחר טראומה בשירות הופיעו סיבוכים קשים בעקבותיהם שוחררתי בועדת משרד הבריאות. ציינתי בוועדה את המקרה והוא נרשם .
    אף אחד לא יצג או מייצג אותי וקיבלתי 90% נכות צמיתה על הבעיות הנ"ל.
    הסמיכות -זה קרה באותה השנה גילוי המחלה והסיבוכים הקשים כבר בשנה אחריה .
    למען גילוי נאות לא אמרתי לאיש באותה השנה על הפרעות השינה ועל החלומות והמצב החמיר בלחץ של קרובי משפחתי שנתיים לאחר מכן נפגשתי עם הפסיכיאטר אשר מיד הבחין בבעיה והתחלתי טיפול רפואי ותמיכתי העיכוב הזה גרם לדבר בלתי הפיך מבחינה רפואית .

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.