טיפולים רפואיים ממשרד הביטחון - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • חסוי

נשלח ע"יחסוי 12:19, 9 במרץ 2016

שלום. נפצעתי בזמן שירות סדיר בחופשה מאושרת בברך שמאל, עשיתי שחזור ACL בברך. קיבלתי אישור לטיפולים רפואיים ממשרד הביטחון עד הוועדה הרפואית. בינתיים אני עושה פיזיותרפיה פעם בשבוע / שבועייים רק בקופת חולים ואני מרגיש שזה לא מספיק. 5 חודשים אחרי הניתוח אין לי טווח תנועה מלא בכיפוף ויש כאבים. האם יש טיפולים של משרד הביטחון? כשדיברתי איתם אמרו לי לשלוח פקס עם סיכום ביקור של המנתח ושל הפיזיותרפיסט בקופה אבל לא עונים לי לפקס הזה.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

12:48, 9 במרץ 2016

חייל משוחרר שתביעתו נמצאת בברור זכאי לקבל טיפול רפואי דרך אגף השיקום. עליך להעביר למשהב"ט העתק מתעודת השחרור ולבקש שיוציאו לך אישור לטיפול רפואי
    באישור שישלח אליך (יתכן וכבר נשלח) מצויינת הלשכה המחוזיאליה אתה שייך. פנה ללשכה עם התעוד הרפואי העדכני והם יוציאו עבורך הפניות לטיפול וינחו אותך לגבי ההמשך. אפשר להעביר התעוד בפקס. אך אני ממליצה שאת הקשר הראשוני תעשה ע"י הגעה לשכה בשעות הקבלה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.