הפניה לחוות דעת ... - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • אורן

נשלח ע"יאורן 10:20, 5 ביוני 2012

הוכרתי כנכה לפני 15 שנים ,נקבעו לי אחוזי נכות , לאחר מספר שנים מצבי הוטב במקצת והורדו לי האחוזים ל-0 ,לאחר כ-10 שנים חלה החמרה מאוד קיצונית במצב הרפואי ( כולל מעבר לאיברים אחרים בגוף)וכיום אני מוגדר כסיעודי ... הגשתי תביעה להחמרה במצב למשרד הביטחון ,הם הפנו אותי לבדיקת רופא -חוות דעת- . מה אומרת הבדיקה הנ"ל ? למה לא שולחים ישר לוועדה רפואית ?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

11:55, 5 ביוני 2012

אורן שלום,
    אנא פרט מה הנכות המוכרת שלך ומה ההחמרה כדי שהתמונה תהיה ברורה יותר. על פני הדברים נראה ששאלת הקשר בין המצב כיום לנכות שהוכרה אינו ברור ואינו ודאי ולכן הופנית לבדיקת הרופא

תגובה
  • 12:23, 5 ביוני 2012

הנכות המוכרת שהיית לי היא על פגיעה ביד ( rsd).
    וההחמרה היא באותה היד התפרץ שוב rsd מאוד חמור שמוביל לקריתה של היד ובנוסף ,לאחר שנה מההתפרצות המחודשת , ה-rsd עבר גם לרגל (באותו הצד)

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

13:06, 6 ביוני 2012

אורן שלום,
    אני מניחה שמכיוון שהנכות שלך כבר ירדה ל 0%, כלומר לכאורה החלמת, משהב"ט רוצה לבדוק את הקשר בין המצב היום לנכות שהיתה בעבר.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.