בדיקת מומחה והחלפת עו"ד - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • דניאל

נשלח ע"ידניאל 21:28, 6 בנובמבר 2012

כמו שאת יודעת יש לי בדיקת מומחה איך אני יכול לשכנע אותו שהנכות הנפשית שלי פרצה בגלל הצבא? ויש את כל העדויות וחוות דעת ועוד שאלה הבעיה אצלי מורכבת כי היה לי עו"ד גרוע במשך 3 שנים שחיסל את התיק והשבוע פיטרתי אותו אחרי כל הנזק שנעשה אני לא יודע איך לתקן את זה לקחת את כל התיק שלי לארז יער מומחה למשרד הביטחון הוא עבר כל התיק שלי ואמר לי שאין לי סיכוי מבחינה משפטית ואמר לי שאני חייב לשכנע את המומחה בקשר הסיבתי מצד שני הייתי אצל שחר המאירי שגם מומחה בתחום שראה רק פסק דין וחוות דעת ואמר שיש סיכוי לתביעה רציתי להתייעץ איתך מה אני אמור לעשות לשלם עוד 7000 שקל שאין לי לעו"ד חדש או פשוט לוותר הבעיה שהנכות שלי נגרמה בגלל הצבא פשוט לא התנהלתי בצורה מסודרת ומגיע לי להיות נכה צהל היום אני חיי מביטוח לאומי שלא בצדק השאלה אם שווה ללכת לתביעה חדשה עם עו"ד שמבין בתחום או לוותר על הסיוט הזה מה מומלץ לי לעשות?תודה רבה תמר

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

12:30, 10 בנובמבר 2012

דניאל שלום,
    יש קושי לסייע לך מעבר למה שכבר עניתי, בלי להכיר את התיק לפרטיו. ממה אתה כותב נראה שמדובר בתיק מורכב, וכפי שראית בעצמך, כשהתייעצת עם עו"ד, יתכנו הערכות שונות לגבי סיכוייך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.